Štúdio TVOJA JOGA Banská Bystrica. Pravidelné lekcie jogy s Dankou pre začiatočníkov i pokročilých.

Power joga, Hatha Yoga, Vinyasa Yoga a Joga pre športovcov.

 

Copyright © 2018 TVOJA JOGA

ZAREZERVUJTE SI HODINU JOGY

ON-LINE REZERVAČNÝ SYSTÉM 

TVOJA JOGA

nielen YOGA

ROZVRH A REZERVÁCIE

Postup rezervácie na jogu v Divadle Štúdio tanca:

 

Počet miest v interiéri je limitovaný. Obmedzenie sa netýka letných hodín (jún, júl, august) v Mestskom parku.

 

1. Kliknutím na tlačidlo rezervovať sa môžete prihlásiť na lekciu. Na stránke sa vám zobrazí rezervačný systém, kde si môžete spravovať vaše tréningy. Rezervačný systém cez Facebook je plne aktívny a funkčný nezávisle od zariadenia, ktoré používate (telefón, počítač, tablet...).

 

2. Pri registrácii vyplňte celé meno, telefónne číslo a e-mail.

 

3. Pri rezervácii sledujte dátum a prevádzku, kde sa prihlasujete. Joga prebieha na miestach - štúdio TVOJA JOGA a partnerské fitko FIT Factory. V letných mesiacoch outdoor: strecha, 19. poschodie Europa Business Center.

 

4. Na lekciu jogy sa môžete rezervovať aj keď už nie je voľné miesto. Zaujmete pozíciu náhradník. V prípade, že sa kapacita uvoľní, všetci náhradníci sú formou notifikácie informovaní o voľnom mieste. Na voľné miesto sa dostane ten, kto sa ako prvý prihlási do rezervačného systému.

 

5. Na jednu lekciu môžete na svoje meno súčasne prihlásiť iba jednu osobu.

 

6. Úspešná rezervácia vám bude obratom potvrdená e-mailom. V prípade, že nedostanete potvrdzujúcu správu, rezervácia nebola vykonaná.

 

7. Správa na mobil vám pripomenie vaše cvičenie, upresní miesto cvičenia podľa počasia (leto: Mestský park alebo Divadlo Štúdio tanca). Správa je odosielaná 2 hodiny pred začiatkom lekcie.

 

8.  Ak sa nemôžete cvičenia zúčastniť, rezerváciu včas zrušte. Zrušenie lekcie je možné najneskôr 6 hodín pred cvičením. Lekcia sa dá zrušiť kliknutím na spätný odkaz poukazujúci na storno rezervácie, ktorý je súčasťou potvrdzujúceho e-mailu.

 

9.  Ak na hodinu v interiéri prídete bez prihlásenia a my budeme už kapacitne obsadení, nebude vám žiaľ cvičenie umožnené :-( .

 

10. Lekcia jogy trvá v rozpätí 60 až 70 minút. Jedno rázový príspevok na jogu je 3,50 Euro. V prípade záujmu si môžete na hodine kúpiť permanentku na 10 vstupov, ktorá ponúka istú cenovú úľavu. Permanentka je prenosná a časovo neobmedzená. Počas letného cvičenia von v Mestskom parku je príspevok vo výške 3 Euro.