TVOJA JOGA Banská Bystrica. Cvičenie pre začiatočníkov a pokročilých.

Power Yoga, Hatha Yoga, Flow Yoga, Yin Yoga, Joga pre športovcov, Pilates.

 

ZAREZERVUJTE SI  CVIČENIE

REZERVAČNÝ SYSTÉM

Copyright © TVOJA JOGA 2019

TVOJA JOGA

nielen YOGA

Špecifická joga pre športovcov. Tréningy sú kombináciou jogy a fyzioterapie, s cieľom poskytnúť kompenzačné cvičenie pre namáhaný pohybový aparát profesionálnych športovcov a hobby kategórie podľa druhu záťaže.

 

Terapia jogovým pohybom je aplikovateľná ako súčasť tréningových plánov pre široké spektrum športovcov vytrvalostných, atletických i silových disciplín. Individuálne plány a tréningy podľa druhu športu. Príprava na mieru šitých workshopov, ktoré stavajú na výsledkoch kondičných trénerov, lekárskych správ a vnútorných očakávaní atlétov. Osobité tréningy pre vybrané disciplíny ako: atletika, hokej, futbal, plávanie, golf...atď.

 

Cvičenie zamerané na časti tela, ktoré sú nadmerne zaťažované a náchylné k vzniku zranenia. Jogovou terapiou dochádza k uvoľneniu napätia svalov a šliach, k zlepšeniu mobility kĺbov a k celkovej fyzickej a psychickej relaxácii. Cvičenie s doplnkami na fasciálnu stimuláciu. Riadené dýchanie rozvíja kapacitu pľúc. Cvičenia sú poskytované skupinkám (5-10 ľudí)  po individuálnom dohovore. Odporúčajú sa ako plnohodnotný tréning  popri pravidelnej športovej príprave.

 

Prostredníctvom jogy môže byť športovec silnejší fyzicky aj psychicky. Cvičenie vedie k lepším výsledkom výkonnosti, rýchlejšiemu zotaveniu a bezpečnému pohybu. Pravidelným cvičením jogy dochádza k zlepšeniu koordinácie pohybov, k obratnosti, flexibilite a rovnováhe. Je skvelou prevenciou zranení.

 

 

 

 

 

 

JOGA PRE ŠPORTOVCOV - YOGA PRO SPORT

 

Ak si chcete dohodnúť cvičenie jogy pre profi alebo amatérske športové teamy

kontaktujte nás.

 

Jogou sa buduje koncentrácia, koordinácia, odhodlanie. Joga nie je súťaživá. Zlepšuje sústredenie. Meditácia dokáže upokojiť psychiku športovca, pripraví ho na rozhodujúce momenty v jeho výkone a kariére.